A, ljudi, ništa na svijetu, osim Boga nija savršeno.
Brijem da će se N95 lijepo prodavati. Iako sam čuo nekoliko argumenata iskusnih forumaša zašto NE kupiti taj mob, mislim da ću je ipak uzeti.
PS-e ovo "lijepo" prodavati-posebno kad joj cijena malo potone (čitaj negdje oko ljeta sljedeće godine).![]()


Odgovori uz citat

Bookmarks