3G nisu mobiteli ili?Izvorno postao zmija
3G nisu mobiteli ili?Izvorno postao zmija
jesu naravno,ali koliko sam razumio na evropskom trzistu vise nemaju ambicija zbog prejake konkurencije i sa prosirenjem ponude 3g telefona trebali bi se ponovo vratiti u igru.
Bookmarks