Kupio sam motorolu E1000,zašto nemogu ubaciti java igru u mob,imam na kartici dosta java igra al mob ne prepoznaje igre,ne kužim,memory card je od 1GB.Help
Kupio sam motorolu E1000,zašto nemogu ubaciti java igru u mob,imam na kartici dosta java igra al mob ne prepoznaje igre,ne kužim,memory card je od 1GB.Help
Bookmarks