Kako se zove taj program? Otvori Registry Editor (Start -> Run -> regedit -> OK), odi na Edit -> Find ili CTRL+F i traži sve ključeve koji imaju naziv kao taj program. Kad nešto nađe, obriši i ideš dalje s F3.
Kako se zove taj program? Otvori Registry Editor (Start -> Run -> regedit -> OK), odi na Edit -> Find ili CTRL+F i traži sve ključeve koji imaju naziv kao taj program. Kad nešto nađe, obriši i ideš dalje s F3.
a čuj... ako ti ništa od navedenog ne pali, ne preostaje ti ništa drugo nego format c:![]()
:::: I don't have to be good, I'm cute ::::
err to je tak kad prvo obrisete foldere gdi je program bio instaliran, a onda tek idete raditi add/remove.
prvo ti provjeri gdi ti je instaliran taj program, jel imas taj folder i fileove u njemu
ak nemas, onda si si sam kriv, i napravi ovo kaj je domy reko
ak imas, onda je neki zajeb se desio prilikom instalacije ili deinstalacije programa
probaj ponovo instalirat program, pa onda napraviti add/remove
Give me a kiss to build a dream on, And my imagination will thrive upon that kiss
Sweetheart, I ask no more than this, A kiss to build a dream on
Ja nekak najviše volim ovakve odgovore za one koji nisu post procitali od pocetka do kraja. Jer da si procitao onda bi ti bilo jasno da nisam tak delal.Izvorno postao Smrt
No program se zove EAV_csm, služi uz medicinski uređaj prilikom laserskog ocitanja pojedinih tocki na tijelu. Na njegov instalac. cd-u imam mogucnost -remove program- no ona nikad to ne uradi kompletno. Uvijek ostane par file-a u system 32 koji se ne daju tek tako obrisati, odnosno kod svih onih koji ga imaju su ti file-i i ostali. Ovo je bio pokušaj da tome doskocimo.
No na kraju sam napravio jedan dugi espresso, uzeo XP i deri format "c".
Još jednom veliko hvala svima koji su se potrudili pomoc.
sad je kasno,formatirao si,svejedno,za u buduce jedan savjet:
primjer,winamp nisi mogao cisto deinstalirti;
provjeri jel koji proces od njega jos aktiviran,najbolje tuneup process menager,ako vidis winamp u menageru,prekini ga.
sad mozes sve foder i daten od winampa da brises.treba ti posten program kao sto je"agent ransak" sa kojim sve ,od winampa,na racunalu nadjes.
sve obrises a ako zapne sa brisnjem,uzmi "unlocker",taj sve obrise.
ocisti registry sa "regseeker" i mozes posllje njega i sa tuneup.
to je to.
za instaliranje programa preporucio bih ti " Ashampoo UnInstaller Platinum ".
on ti prije i poslje instalacije nekog programa uslika hd tako da ti kasnije bez deinstalacije, sve sto se tog programa tice,obrise.
Bookmarks