To sa stisanjem tipke nije problem. Kao sta sie vec sam odgovorio na pitanje..

Sa strane mob stisas zvuk tipkovnice kao i error masages...

Drugi soft si mozes staviti ali bez odgovarajuceg kabel nema nista od toga..