Kliknes desnim na keygen - properties - compatibility - stavi Windows NT i mora radit..
Kliknes desnim na keygen - properties - compatibility - stavi Windows NT i mora radit..
radi ali uvijek kriviIzvorno postao Shamanix
pise
error
wrong code
kako se dode do
ime na nokia mob. ?
Bookmarks