ma ono- oke je glasnoca, ali ja bi da bude fuul glasno. kao npr kod walkamana..
a glasnoca je kao u recimo mp3 playera - nedovoljna.
sto se tice zapisa, koristim mp3 -e s kompa, prebacim ih preko usba. mislim da ne bi tu trebo bit prob...
onda... zna li itko za kakav amlipfyer ili slicno... i jebes usi, jednom se zivi![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks