Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2005
    Lokacija
    ZaGreb
    Mobitel
    Iphone 4 16gb
    Operater
    VIP
    Godina
    46
    Postova
    1.347
    Bodovi
    13.616
    Nivo
    28
    Bodovi: 13.616, Nivo: 28
    Bodovi: 13.616, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Radi normalno kao sp2,samo je bolji dizajn i bolja grafika,u ostalome je isto,samo je malo brzi od sp2-a

  2. #2
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    draga nacijo SP3 ne postoji to su integrirane zakrpe poslije SP2 + masa dodatnih programa i koječega koje dotične osobe spoje u jedan exe file.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Folnegovićevo naselje/Zagreb
    Mobitel
    Samsung s5230, Xperia X8
    Operater
    Tele2, BonBon
    Godina
    36
    Postova
    375
    Bodovi
    8.551
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Bodovi: 8.551, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Ukupna aktivnost: 19,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Irena
    Radi normalno kao sp2,samo je bolji dizajn i bolja grafika,u ostalome je isto,samo je malo brzi od sp2-a
    kako misliš bolji dizajn i bolja grafika? bolja grafika čega?

  4. #4
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    NOKIA N95
    Operater
    T-mobile
    Postova
    453
    Bodovi
    10.634
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.634, Nivo: 24
    Bodovi: 10.634, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa lakše je imati sve snimljeno u instalacijski cd nego poslje instalacije trazit sve ostale programe.
    Ja sam ga sad instalirao i radi perfektno.
    Pozdrav

  5. #5
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Aug 2005
    Postova
    2.794
    Bodovi
    48.501
    Nivo
    53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Bodovi: 48.501, Nivo: 53
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao 007jaran
    pa lakše je imati sve snimljeno u instalacijski cd nego poslje instalacije trazit sve ostale programe.
    Ja sam ga sad instalirao i radi perfektno.
    Pozdrav
    nakon mnogo ispitivanja dorađenih iliti borg edition windowsa, nije se pokazalo kao korisno rješenje, tako da nije baš pametno govorit unaprijed prije nego probaš. ne kažem da ovo nije dobro, al nakon par puta sam se razuvjerio, i shvatio da nitko ne može složit stvari kako ja želim.

  6. #6
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Sep 2005
    Lokacija
    Okolica Križevaca/Varaždin
    Mobitel
    N6680+1GB/E66+2GB/V3
    Operater
    T-mob/VIP 0kn/Tele2
    Godina
    39
    Postova
    265
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao zerobravo
    nakon mnogo ispitivanja dorađenih iliti borg edition windowsa, nije se pokazalo kao korisno rješenje, tako da nije baš pametno govorit unaprijed prije nego probaš. ne kažem da ovo nije dobro, al nakon par puta sam se razuvjerio, i shvatio da nitko ne može složit stvari kako ja želim.
    Baš tako, ja isto imam na laptopu jedne od onih windoza koje dolaze u paketu sa masom programa (za puno njih niti čuo) i nisam zadovoljan, vračam se nazad na stare win XP SP2

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    NOKIA N95
    Operater
    T-mobile
    Postova
    453
    Bodovi
    10.634
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.634, Nivo: 24
    Bodovi: 10.634, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja ne znam na koju hrpu programa mislite ali je meni instalirano DirectX 9.0c, Firefox , i na CD_u imaju najnoviji drajveri i malo drugascije ikone te thema za windowse.Meni radi super i instalirao sam si jos Office 2007.
    I mogu vam reci da mi se sad Windowsi dizu brze vec prijasnji.
    Pozdrav

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran31 days registered10000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Mobitel
    NOKIA N95
    Operater
    T-mobile
    Postova
    453
    Bodovi
    10.634
    Nivo
    24
    Bodovi: 10.634, Nivo: 24
    Bodovi: 10.634, Nivo: 24
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Ukupna aktivnost: 31,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da se razumijemo, ja sam ovaj "SP3" instalirao preko postojećih Windowsa.
    Mozda da sam isao instalirat kao nove, onda bi i meni instalirao kako vi kazete gomilu sranja od programa.
    Ovako sam prezadovoljan.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. T-Mobile MDA compact
    By frish in forum Windows Mobile
    Odgovora: 413
    Posljednji post: 03-09-2008, 14:12
  2. Prečice za MS Windows XP
    By zerobravo in forum Aplikacije
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 27-08-2006, 23:07
  3. AutoPatcher (Update)
    By zerobravo in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 16-08-2006, 19:44
  4. 11 Svibanj, novi Security Update - MS04-015
    By Šile in forum Internet i zaštita
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 24-04-2006, 10:52
  5. Windows Vista
    By muras in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 27-09-2005, 16:25

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove