Decki ja sam skinuo Windowse sa ove stranice http://projectw.org/viewtopic.php?t=...t=325:thumbup:
ROBEE![]()
Volio bi da mi objasnite kako napraviti win pomocu nLite-a.
Ja sam skinuo Windowse koji su podjeljeni u 9 rar datoteka te sam ih raspskirao u neku određenu datoteku.
Sad me zanima kako to snimit na CD ako je sve raspakirano veličine cca 850mb a da kad ubacim cd pokrene instalaciju Windowsa XP SP3.
Puno vam hvala na odgovorima.


Odgovori uz citat
Bookmarks