Ja ne znam na koju hrpu programa mislite ali je meni instalirano DirectX 9.0c, Firefox , i na CD_u imaju najnoviji drajveri i malo drugascije ikone te thema za windowse.Meni radi super i instalirao sam si jos Office 2007.
I mogu vam reci da mi se sad Windowsi dizu brze vec prijasnji.
Pozdrav