Mene zanima dali se kod A55 ikako može pristupiti memoriju da bi si ubacio melodije?
Može li se preko MPM ili nekog drugog programa?
Mene zanima dali se kod A55 ikako može pristupiti memoriju da bi si ubacio melodije?
Može li se preko MPM ili nekog drugog programa?
He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.
mislim da može, na c55 se moglo, pa kako su to gotovo dva ista moba mislim da može. Ali, nije to pravi pristup memoriji, već recimo pomoću proga možeš zamijeniti jednu od 10 postojećih melodija sa drugom...
program nemam, a zaboravio sam kako se zove...ako se sjetim javim![]()
Ok,nema problema.
Al ise na A55 može sklidati melodija sa wapa i brisati pa me to zanimalo,dali s4e preko kompa kak dodaju.
Onda javi kad se sjetiš.
He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.
Moguće je pretvorit A55 u C55. Postoje neka ograničenje, GPRS ne radi, ali ostalo funkcionira. Dići ću kasnije upute i programe na Rapid share.
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Bookmarks