Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3
Prikazujem rezultate 51 do 59 od 59
  1. #51
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Na Otoku
    Mobitel
    Nokia e6
    Operater
    Vip - Tele2
    Godina
    40
    Postova
    132
    Bodovi
    5.630
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.630, Nivo: 17
    Bodovi: 5.630, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 10,7%
    Ukupna aktivnost: 10,7%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    da vas pitam na kojoj stranici mogu pročitat nešto više o ovom mobitelu na hrvatskom?

  2. #52
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mislim da je blackbox samo kopija Apple iPhone-a.
    Ili nije?
    http://www.apple.com/iphone/

  3. #53
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Stružani, Sl. Brod
    Mobitel
    Nokia Lumia 710
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    293
    Bodovi
    16.680
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.680, Nivo: 31
    Bodovi: 16.680, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Baš i nije. Ova jabuka ne izgleda i upola toliko dobro, a i nema nista posebno. pogledaj jos malo bolje slike ove crne kutije.

  4. #54
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Draganić,HR
    Mobitel
    HTC One Mini 2
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    519
    Bodovi
    15.912
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mali hint.

    http://www.club-siemens.net/forum/vi....php?tid=55135

    Obratite pozornost na 4 sliku.
    Poznato?

  5. #55
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb - Berlin
    Mobitel
    E51
    Operater
    le VIP
    Postova
    302
    Bodovi
    10.887
    Nivo
    25
    Bodovi: 10.887, Nivo: 25
    Bodovi: 10.887, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    malo se pitan,kako svi pricaju da je to moguci spas za BenQSiemens ako uredaj nije za vecu masu,nego samo za ljude koji imaj dosta sitnoga za taj mob/....ako bude stvarno takva cjena kako navedeno od nekih,onda sorry.....to si moze firma dopustit koja ima "tvrde noge" kod mobitela,ko Nokia ili slicno,ali ne firma koja je vec u toj sparti propala...
    Moj stari nick je bio: nokman

  6. #56
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    May 2003
    Postova
    573
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Errr... A gdje je slusalica?

  7. #57
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Sony Ericsson Xperia X1i
    Postova
    821
    Bodovi
    9.734
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Bodovi: 9.734, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ako bi to bio spas za SIEMENS onda znaci da su radili na njemu sve ove godine koliko se povukao.

    i on bih trebao sa nešto "revolucionarno" dat u prodaju.

    al, evo, kraj je 2007. g. a o njemu ni traga ?

  8. #58
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Draganić,HR
    Mobitel
    HTC One Mini 2
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    519
    Bodovi
    15.912
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vako pošto je Siemens izvan igre,a kako kaže jedna članica na club-siemens.co mofrumu,BenQ ima velike namjere pustit Black Box u prodaju.
    Ništa nam drugo ne preostaje nego iščekivati.
    He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.

  9. #59
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Stružani, Sl. Brod
    Mobitel
    Nokia Lumia 710
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    293
    Bodovi
    16.680
    Nivo
    31
    Bodovi: 16.680, Nivo: 31
    Bodovi: 16.680, Nivo: 31
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Ukupna aktivnost: 77,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bojim se da ako ga uskoro ne puste u prodaju da bi kasnije to moglo biti prekasno je ce svi ostali proizvesti nesto slično.


 
+ Odgovori na temu
Stranica 3 od 3 PrvaPrva 1 2 3

Slične teme

  1. Odgovora: 17
    Posljednji post: 19-09-2006, 14:06
  2. velika slova
    By M-power in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 16-09-2006, 09:04
  3. velika slova u poruci, seem???
    By Ranger in forum Motorola
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 12-02-2005, 19:02
  4. 402 Streetrace Velika Gorica
    By Hrvoje xyz in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 08-06-2004, 10:54

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove