Tražim staru verziju gMaila za series 40 (ne verziju 2.0).
Razlog: 2.0 stavlja automatski jezik prema product codeu, a moja 6600 fold ima neki cudni product code (nije niti eng niti hr) pa mi je strani jezik...
Promjenio bi ja product code u ENG ili HR ali ne mogu naci product code za ovaj mobitel.
Pa ako netko ima instalaciju molim da mi je posalje na PP ili ovdje
Hvala!!!!


Odgovori uz citat

Bookmarks