Promijeni browser, to ti je jednostavnije. A ako baš inzistiraš na IE isprobaj Crazy Browser (školjka za IE s ugrađenim tabovima i blokiranjem popup prozora).
Promijeni browser, to ti je jednostavnije. A ako baš inzistiraš na IE isprobaj Crazy Browser (školjka za IE s ugrađenim tabovima i blokiranjem popup prozora).
In vino veritas !
Omnia mea mecum porto !
Alea iacta est !
Ne inzistiram na IE.Izvorno postao Sljaka
Sad sam upravo instaliral Firefox, i nije mi se ućitala nijedna stranica, jel treba šta podesiti, Gledao sam pod opcije, nisam ništa našao.
Ima tko za preporučit koji internet Browser, Firefox preporučuju iz PC chipa.
proradila je Opera!
Bookmarks