Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 42 od 42
  1. #26
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E71,HTC touch HD
    Operater
    vip
    Godina
    48
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    bs el71

    +Brzi soft(v12)??????
    Kakav je to soft? Moj je uzasnooooo spor,kako doci do tog tvog?!Thanks

  2. #27
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Draganić,HR
    Mobitel
    HTC One Mini 2
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    519
    Bodovi
    15.912
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a koja je tvoja verzija?
    He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.

  3. #28
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    SE M600i+2GB
    Operater
    vip+tomato
    Postova
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kakav je mobitel po kvaliteti i funkcijama

  4. #29
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E71,HTC touch HD
    Operater
    vip
    Godina
    48
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    el 71

    = Citat = Izvorno postao Ro@m
    a koja je tvoja verzija?
    Nemam pojma ali mi je spor,gdje to mogu vidjeti??

  5. #30
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E71,HTC touch HD
    Operater
    vip
    Godina
    48
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    el71

    = Citat = Izvorno postao Markos
    Kakav je mobitel po kvaliteti i funkcijama
    Ok,sve u svemu ok-meni osobno prespor i kamera nije nesto ako ti je to bitno,kupila karticu od 256mb meni sasvim dovoljno i zvucnici su iznenadujuce dobri,kvaliteta izrade mrak!!!!something else??!!

  6. #31
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Jastrebarsko/SLO border
    Mobitel
    Zamsung & Win Mobile
    Operater
    T-Mobile 098
    Postova
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao chiraz
    Ok,sve u svemu ok-meni osobno prespor i kamera nije nesto ako ti je to bitno,kupila karticu od 256mb meni sasvim dovoljno i zvucnici su iznenadujuce dobri,kvaliteta izrade mrak!!!!something else??!!
    spor kao motorola ili jos sporiji?
    www.gadgethive.com Gadget E-Zine
    PDA / SMARTPHONE / GADGET

  7. #32
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Draganić,HR
    Mobitel
    HTC One Mini 2
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    519
    Bodovi
    15.912
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koja motorola?
    meni je prokleto brz....
    He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.

  8. #33
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran500 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S-D880
    Operater
    T2-debile T-debile
    Postova
    713
    Bodovi
    11.132
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Bodovi: 11.132, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ubacujem se s pitanjem , jeste li gdje našli handsfree stereo slušalice?
    Pokušaj staviti pristojniji potpis!
    Sljaka!

  9. #34
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Jastrebarsko/SLO border
    Mobitel
    Zamsung & Win Mobile
    Operater
    T-Mobile 098
    Postova
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ro@m
    koja motorola?
    meni je prokleto brz....
    one vXXX serije...

    nego, kak samo tebi brz, a svima drugima spor?

    di si ga uzel? u karlovcu ili jaski? znam da ga u draganicu nema za kupit
    www.gadgethive.com Gadget E-Zine
    PDA / SMARTPHONE / GADGET

  10. #35
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E71,HTC touch HD
    Operater
    vip
    Godina
    48
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    El 71

    = Citat = Izvorno postao AutoXpert
    ubacujem se s pitanjem , jeste li gdje našli handsfree stereo slušalice?
    Ne nigdje,nitko nema

  11. #36
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E71,HTC touch HD
    Operater
    vip
    Godina
    48
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    El 71

    = Citat = Izvorno postao Pharcyde
    spor kao motorola ili jos sporiji?
    Nisam imala nikada motorolu tak da ne znam,ali imala sve druge i ne sjecam se kada je neki bio tak spor,mozda nokia 7270?!

  12. #37
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    83
    Bodovi
    6.935
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.935, Nivo: 19
    Bodovi: 6.935, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @chiraz

    = Citat = Izvorno postao chiraz
    Nemam pojma ali mi je spor,gdje to mogu vidjeti??
    utipkaš *#06# da ti se ispiše IMEI i onda navi pad jedan stisak u desno.
    malo duži put je preko menua: settings - phone settings - phone identity

    @Pharcyde

    I meni je isto brz

  13. #38
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia E71,HTC touch HD
    Operater
    vip
    Godina
    48
    Postova
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao haloBing
    @chiraz



    utipkaš *#06# da ti se ispiše IMEI i onda navi pad jedan stisak u desno.
    malo duži put je preko menua: settings - phone settings - phone identity

    @Pharcyde

    I meni je isto brz
    pise verzija softwera 31

  14. #39
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Draganić,HR
    Mobitel
    HTC One Mini 2
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    519
    Bodovi
    15.912
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemam pojam možda im se kakav bug potkrao.
    bing kakav ti soft imaš?
    He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.

  15. #40
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Postova
    83
    Bodovi
    6.935
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.935, Nivo: 19
    Bodovi: 6.935, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    v12, variant A508

    a baš sam razmišljao da ga odnesem u servis na upgrade ili da nabavim kabel i sam to napravim... sad se pitam isplati li se prčkat po njemu ako dobro radi (osim što baterija brzo hlapi)...

  16. #41
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran250 Experience Points250 Experience Points10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Draganić,HR
    Mobitel
    HTC One Mini 2
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    519
    Bodovi
    15.912
    Nivo
    30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Bodovi: 15.912, Nivo: 30
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dok ne počne blesirati,onda ču ga odnest na soft upgrade,ako ne nabavim kabel do tada.
    He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.

  17. #42
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Jastrebarsko/SLO border
    Mobitel
    Zamsung & Win Mobile
    Operater
    T-Mobile 098
    Postova
    298
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    koja je cijena doticnog kabela?

    BTW jel netko saznao nesto za slusalice?
    www.gadgethive.com Gadget E-Zine
    PDA / SMARTPHONE / GADGET


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. dekodiranje EL71
    By alexia3654 in forum Benq-Siemens (svi modeli)
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 11-12-2006, 16:30
  2. kupio sam UBS Data Suite za NOKIU
    By macak_os in forum Nokia
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 12-02-2006, 02:39
  3. lcd monitor kupio :)
    By flOoKi in forum Stolna računala
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 23-02-2005, 15:13

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove