a koja je tvoja verzija?
+Brzi soft(v12)??????
Kakav je to soft? Moj je uzasnooooo spor,kako doci do tog tvog?!Thanks![]()
a koja je tvoja verzija?
He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.
Kakav je mobitel po kvaliteti i funkcijama
Nemam pojma ali mi je spor,gdje to mogu vidjeti??Izvorno postao Ro@m
![]()
Ok,sve u svemu ok-meni osobno prespor i kamera nije nesto ako ti je to bitno,kupila karticu od 256mb meni sasvim dovoljno i zvucnici su iznenadujuce dobri,kvaliteta izrade mrak!!!!something else??!!Izvorno postao Markos
![]()
spor kao motorola ili jos sporiji?Izvorno postao chiraz
![]()
www.gadgethive.com Gadget E-Zine
PDA / SMARTPHONE / GADGET
koja motorola?
meni je prokleto brz....
He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.
ubacujem se s pitanjem , jeste li gdje našli handsfree stereo slušalice?![]()
Pokušaj staviti pristojniji potpis!
Sljaka!
one vXXX serije...Izvorno postao Ro@m
nego, kak samo tebi brz, a svima drugima spor?
di si ga uzel? u karlovcu ili jaski? znam da ga u draganicu nema za kupit![]()
www.gadgethive.com Gadget E-Zine
PDA / SMARTPHONE / GADGET
Ne nigdje,nitko nemaIzvorno postao AutoXpert
Nisam imala nikada motorolu tak da ne znam,ali imala sve druge i ne sjecam se kada je neki bio tak spor,mozda nokia 7270?!Izvorno postao Pharcyde
@chiraz
utipkaš *#06# da ti se ispiše IMEI i onda navi pad jedan stisak u desno.Izvorno postao chiraz
malo duži put je preko menua: settings - phone settings - phone identity
@Pharcyde
I meni je isto brz
pise verzija softwera 31Izvorno postao haloBing
nemam pojam možda im se kakav bug potkrao.
bing kakav ti soft imaš?
He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.
v12, variant A508
a baš sam razmišljao da ga odnesem u servis na upgrade ili da nabavim kabel i sam to napravim... sad se pitam isplati li se prčkat po njemu ako dobro radi (osim što baterija brzo hlapi)...![]()
dok ne počne blesirati,onda ču ga odnest na soft upgrade,ako ne nabavim kabel do tada.
He, who laughs last, laughs best. He who laughs at Chuck Norris … dies.
koja je cijena doticnog kabela?
BTW jel netko saznao nesto za slusalice?
www.gadgethive.com Gadget E-Zine
PDA / SMARTPHONE / GADGET
Bookmarks