Pogledajte slike i uvjerite se .........![]()
Pogledajte slike i uvjerite se .........![]()
D900XFFI1 je dobila od mene svoj ID kako i di se nalaze slike i svi zvukovi.
To znaci da se ova verzija moze modat, nadam se da sam neke forumase razveselio i da ce imati priliku da sami pocnu modat.
Sta se tice modanja otvorio sam temu kako modat ali je nisam dokrajcio jer sam previse zauzet sa nekim stvarima tako da nisam stigao ali od sutra cu vam dati materijal kako modat. Sva vasa pitanja bih zamolio da postate u tu temu da mi se PM ne puni jer sami znate kako je cistiti PM....
Eto to bi bilo to, nadam se da cu vam uGO uskoro otkljucat....pa cete moci sami svoje slike staviti ili ih preradit...
DANCE BABY....![]()
Bookmarks