Evo napokon je i moj mod gotov... Uskoro cu vam par screenshot-ova dati... Svi samsungovci...vas D900 moze biti i bolji....puno bolji... Kao sta se vidi ima dosta toga novog. BLACKLIST Patch radi i na nasu mrezu. Sa njime mozete blokirat brojve po vasoj zelji...
Zadnji uredio ..:|AnyCall|:.. : 20-11-2006 u 19:03
Pravila foruma
Bookmarks