a je**ga...Izvorno postao Negativac
![]()
a je**ga...Izvorno postao Negativac
![]()
Važno je da se trguje
A zašto ne pogledaš ovdje:
http://www.dotsis.com/mobile_phone/f...splay.php?f=47
NEGATIVAC stvarno si odabrao dobar NICK![]()
"Prijateljstvo je neopisiv luksuz
biti s nekim da se osjećamo potpuno sigurno,
bez da odlučite vagati misli ili riječi."
George Eliot
jesam ali nema..mislio da ovdje netko nesto zna o tome...Izvorno postao Vuki
![]()
Važno je da se trguje
jel zna itko sta o tome?
Važno je da se trguje
Pa probaj googlat![]()
![]()
![]()
![]()
dragi moj, to SVE možeš naći na dotsisu.
samo nauči tražit.
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
trazio sam i nisam naso!Izvorno postao Thunderhead
Važno je da se trguje
Bookmarks