da ima i da - prikaze ili ime stanice ili nek idrugi info koji postaja emitira
da ima i da - prikaze ili ime stanice ili nek idrugi info koji postaja emitira
Da... ko što router reče...
To ti je neštop slično ko i kod auto-radija...![]()
Meni se sviđa ta opcija...![]()
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Naravno uvijet je da radio stanica salje RDS (Radio Data System) signal.
da i samo ti baterije malo više troši nego što je isključen!
Ne pij dok voziš,prosut ćeš!!! ;)
e cool,thanks na info ljudi![]()
Bookmarks