Uzeo sam si neki koracell za 50 kn, i kad ga uštekam upali se plava lampica ali ne puni mob. Stajao mi je 20 min spojen a imao je 2 crtice i nista...![]()
Kad ga spojim na laptop puni normalno, a provjerio sam i osig u punjacu, ok je....![]()
Uzeo sam si neki koracell za 50 kn, i kad ga uštekam upali se plava lampica ali ne puni mob. Stajao mi je 20 min spojen a imao je 2 crtice i nista...![]()
Kad ga spojim na laptop puni normalno, a provjerio sam i osig u punjacu, ok je....![]()
Hm! Možda je glup odgovor ali daj pogledaj u postavkama telefona pod "Automobilske postavke" kako ti je namješteno "Vrijeme punjača" ako to ima kakve veze u što sumnjam!Izvorno postao Slide
U stvari sam te htio pitati koja je izlazna snaga punjača u amperima! Možda je preslab pa neče filati!
Pa zato i pitam tuIzvorno postao fliponja
![]()
Kako se to podesava? Da ne idem sutra reklamirati ispravan punjac :bunny:
Bookmarks