Mislim da ne mozes kad si u Windowsima, probao sam sad.
Moras izac iz windowsa i pomocu diskete doc do dos-a pa tek onda mozes prebacivat datoteke s C diska jer ti je "documents and settings" sad aktivan kad si u windowsima!