Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Boot problem

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kako da kopiram s jedne particije sve podatke na drugu????
    Molim vas pomozite mi stvarno mi je jako hitno.

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    ZAGREB
    Mobitel
    MOTOROLA Defy +
    Operater
    tele
    Godina
    38
    Postova
    1.328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nemoj radit repair nego nanovo instaliraj windowse sad se ne sječam točno ali znam da ta opcija postoji dakle odaberi novu instalaciju windovsa te nejdeš na repair nego baš na novu instalaciju ali preskačeš format pročitaj sve šta piše i naletit češ na tu opciju
    A KAJ SAD TI GLEDAS�

  3. #3
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Ifrit
    nemoj radit repair nego nanovo instaliraj windowse sad se ne sječam točno ali znam da ta opcija postoji dakle odaberi novu instalaciju windovsa te nejdeš na repair nego baš na novu instalaciju ali preskačeš format pročitaj sve šta piše i naletit češ na tu opciju
    Ma nema nistada preskacem format.
    Nemogu nista naci.
    Linux ne pomaze zato sto mi je NTFS sustav pa nemogu podjeliti particiju.

  4. #4
    EMP moderator Postignuća:
    VeteranTagger Second Class25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Huawei Mate 10
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    40
    Postova
    3.201
    Bodovi
    32.026
    Nivo
    43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Bodovi: 32.026, Nivo: 43
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Možeš preskočit format, al ne znam da li ta opcija zadržava dokumente.

    Dokumente možeš kopirat tako da svoj disk spojiš na drugi komp, bootaš live Linux distribuciju ili nekim file managerom koji šljaka iz DOS-a. Znam za takve stvari koristit Volkov Commander (imaš ga na Hiren's Boot CD-u).

  5. #5
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo sad sam preskocio format i pokusao ponovno instalirati vindovse ali mi dodje do tocke "windows instaling" i blokira mi komp...
    Sta da radim??????????????
    Meni trebaju samo my documens sa c particije, i dosta toga sa d i e particija.

  6. #6
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    Slavonski Brod - Vinogorje
    Postova
    1.343
    Bodovi
    11.570
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Bodovi: 11.570, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    cek, zar se repairom ne brisu fileovi koji su u mojim dokumentima??

  7. #7
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Sep 2003
    Lokacija
    Kloštar Ivanić
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    36
    Postova
    744
    Bodovi
    23.242
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Bodovi: 23.242, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sad sam uspio instalirati linux ali nemogu kopirati nista pomocu linuxa s jedne na drugu particiju windows. Kako mogu isprzit to na dvd-e a nemam nikakvog programa na linuxu za przenje. Dali se moze kao u windowsima kopirati direktno na dvd i onda prziti.


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Windows Boot
    By M.M. in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 10-10-2006, 19:30
  2. Boot options:
    By FatalERROR in forum Windows Mobile
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-08-2006, 10:16
  3. v525 dead; boot loader 7.6, blablabla
    By sebac in forum Motorola
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 08-02-2006, 19:48
  4. Potreban boot loader!
    By miroo in forum Motorola
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 06-11-2005, 14:44
  5. Kako natjerat Hiren's Boot CD da radi?
    By sms freak in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 28-10-2005, 12:11

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove