Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 28 od 28
  1. #26
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Mobitel
    E63
    Operater
    vip (komplet 100)
    Godina
    48
    Postova
    310
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao regobo_02 Pregledaj post
    Covjece.... nakon navedenih mana, ni u snu ne bih ocekivao zadnju recenicu! Svaka cast... mora da je to ipak jako dobar mobitel! Ili isporucuju neke zabranjene supstance s njim??
    Evo ovako ja sam ga nabavio prije par dana i za te pare mob je odlican...
    Soft je 38, mislim da ima i novijih verzija ali mi je i ovaj ok, jedino sto se tice mp3 sam primjetio bug da kada stavim mp3 za melodiju smsa, tada ne svira mp3 u media playeru, p sam resetirao ga svako malo dok nisam skuzio da je u tome fora, inace je mob super za tu lovu, a da ne spominjem 262000 boja, 1.3 mpx kameru, oficce, e-mail sa privitcima, mmc, a i solidan dizajn...i hrpa naprednih opcija...sto me jako iznenadilo, buduci da mnoge takve opcije ni nokija nema...

  2. #27
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Mobitel
    SE W302
    Operater
    vip
    Postova
    160
    Bodovi
    7.227
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.227, Nivo: 20
    Bodovi: 7.227, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nisam niti procita sve postove do kraja ali moran napisati ovo po ko zna koji put. svi problemi u vezi mp3,videa isl. su problem softwera tocnije firmwarea v38. znaci kad se napravi update na v51 sve te greske nestaju i nema nikakvih bugova niti potrebe gasenja mob. ja sam ga uzeo prije 3 mjeseca u tele paketu i mobitel je prva liga. dobia sam ga sa ver firmwarea 38 napravia update ne v51 i radi kao sat
    computer freak

  3. #28
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Mobitel
    SE W302
    Operater
    vip
    Postova
    160
    Bodovi
    7.227
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.227, Nivo: 20
    Bodovi: 7.227, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    detalji o updateu su u temi benq-siemens i to detaljno
    computer freak


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. Tele2 nagradna igra, istina ili laz?
    By m... in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 20-06-2006, 10:30
  2. Trazim Network Code od Tele2
    By ..:|AnyCall|:.. in forum Tele 2
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 03-05-2006, 21:05
  3. Tele2 prestaje s radom u UK i Irskoj
    By Paramount in forum Tele 2
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 24-01-2006, 18:36
  4. Tele2 priznao problem sa SMS-om
    By sms freak in forum Tele 2
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2005, 00:32
  5. Odgovora: 48
    Posljednji post: 28-06-2005, 14:48

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove