neznam onda sorry
neznam onda sorry
ma meni on skida majlove bez beda ali sam primio mail koji je bio namjenjen starom sad me zanima dal če to bit uvjek ako da kak to maknut
A KAJ SAD TI GLEDAS�
ne ne bi trebao
debilana koji ce im onda ku*** te dodatne e-mail adrese? no nebitno koji e-mail onda radi u outlooku?
A KAJ SAD TI GLEDAS�
ne ne bi trebao znači da mislim da nećeš primat poruke njegove ali nisam siguran probaj još nekog pitat. Najbolje ti je uzet neki e-mail na yahoo pa imaš e-mail na webu i u outlooku
Bookmarks