Mislim da je stvar u verziji FW. Mozda bi mogao probati instalirati preko WAP download-a? Kako se to radi (gdje se uploada i kako te kako se donwloada)?Izvorno postao exotica
Mislim da je stvar u verziji FW. Mozda bi mogao probati instalirati preko WAP download-a? Kako se to radi (gdje se uploada i kako te kako se donwloada)?Izvorno postao exotica
Izvorno postao ludi_kure
Kako uploadat na wap...to da izvedes ces morat imat svoju wap stranicu, ako ne ...forget !!!
Peglaj novi FW i probaj sa novim FW.
A gdje nađem novi FW (za našu regiju, ne bi baš stavljao engleski ili ne daj bože ruski)?Izvorno postao exotica
Gle stari peglas neki FW preko ovoga i poslije toga stari FW
Bookmarks