Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 56

Hybrid View

  1. #1
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao exotica
    Jedino sta vam u tome moze pomoci da napravite full reset, btw. kod full reset gubite imenik,slike, mp3 i tako. znaci sve pohraniti na komp i onda full reset.

    Ako to ne pomogne onda novi FW pa ponovo stari FW ako vam je HR meni bitan.
    Mislim da je stvar u verziji FW. Mozda bi mogao probati instalirati preko WAP download-a? Kako se to radi (gdje se uploada i kako te kako se donwloada)?

  2. #2
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ludi_kure
    Mislim da je stvar u verziji FW. Mozda bi mogao probati instalirati preko WAP download-a? Kako se to radi (gdje se uploada i kako te kako se donwloada)?

    Kako uploadat na wap...to da izvedes ces morat imat svoju wap stranicu, ako ne ...forget !!!

    Peglaj novi FW i probaj sa novim FW.

  3. #3
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao exotica
    Kako uploadat na wap...to da izvedes ces morat imat svoju wap stranicu, ako ne ...forget !!!

    Peglaj novi FW i probaj sa novim FW.
    A gdje nađem novi FW (za našu regiju, ne bi baš stavljao engleski ili ne daj bože ruski)?

  4. #4
    Registered User
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    FIUME
    Mobitel
    -=[G600-N95v2]=-
    Operater
    -=[Tele_v2]=-
    Godina
    46
    Postova
    1.668
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gle stari peglas neki FW preko ovoga i poslije toga stari FW


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. D900i-Upload Java Igara
    By joker in forum Samsung
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 01-03-2011, 19:38
  2. Upload full verzija programa i igara za WM2003
    By Johnny7777 in forum Windows Mobile
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 30-07-2005, 00:32
  3. S45/ME45 upload novih igara...
    By Zvonimir in forum Siemens do X4x
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 16-08-2003, 21:02

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove