Izvorno postao benix
Za D900 je ista procedura kao kod D600. Pogledaj Tutorial D600..!
Izvorno postao benix
Za D900 je ista procedura kao kod D600. Pogledaj Tutorial D600..!
Ok hvala vam ,A ubacivao sam igre na d-600.Al nisam smio da probavam na d-900.ali sad ću da ubacim.Pozdrav
Pozdrav. Trebam pomoć. Imam problem s inastaliranjem Java igrica na svoj E900. Naime prilikom odabira jad datoteke u MIDlet izborniku ekran se zamrzne. Fw verzijana mobitelu je E900XFFG.
Jel imajau igrice za D900??I kako se stave na mob???![]()
Imam identičan problem. Pomagajte!!!Izvorno postao Doc
Izvorno postao Doc
takodjer ....
Jedino sta vam u tome moze pomoci da napravite full reset, btw. kod full reset gubite imenik,slike, mp3 i tako. znaci sve pohraniti na komp i onda full reset.
Ako to ne pomogne onda novi FW pa ponovo stari FW ako vam je HR meni bitan.
Mislim da je stvar u verziji FW. Mozda bi mogao probati instalirati preko WAP download-a? Kako se to radi (gdje se uploada i kako te kako se donwloada)?Izvorno postao exotica
Izvorno postao ludi_kure
Kako uploadat na wap...to da izvedes ces morat imat svoju wap stranicu, ako ne ...forget !!!
Peglaj novi FW i probaj sa novim FW.
Bookmarks