Izvorno postao Maniac Napravio sam to sto si rekao... (Jedino Full Reset, kako to napravis - to nije povratak na tvornicke postavke? kak to napravis?) Ufff taj kod mozes na E900 moding prvoj stranici naci...!!!
Pravila foruma
Bookmarks