Izvorno postao Zoky@ Mislim,manja kb programa jer imam dial-up pa dugo traje...Zna li netko prpic odakle si ti iz Sl.Broda Thanx pa ako imas ff ili operu, biti ce ti lakse, da mozes pauzirat download btw: da iz broda sam, zasto?
MotoDestination - odredište za vašu motouhvacen na djelu
Pravila foruma
Bookmarks