= Citat = Izvorno postao Zoky@
Mislim,manja kb programa jer imam dial-up pa dugo traje...Zna li netko prpic odakle si ti iz Sl.Broda Thanx
pa ako imas ff ili operu, biti ce ti lakse, da mozes pauzirat download

btw: da iz broda sam, zasto?