Izvorno postao Zoky@ Regao sam se i skidam drugi po redu flash.JA_SAm thanx Samo s kojim programom da ubacim i da program prepozna "mrtvu"Motorolu.Thanx upali ga u flash modu (* i# tipka za paljenje) i onda procitaj prvo ovo, pa onda ovo
MotoDestination - odredište za vašu motouhvacen na djelu
Pravila foruma
Bookmarks