moze li se ikako na k700 prikljuciti na ''normalne'' slusalice koje idu u cd player ili kompjuter sa bananastim izlazom, sta mi za to treba
moze li se ikako na k700 prikljuciti na ''normalne'' slusalice koje idu u cd player ili kompjuter sa bananastim izlazom, sta mi za to treba
Kolko ja znam to se ne može.Na K700i se može staviti samo sony ericsson slušalice.Ja mislim da ni na jedan SE idu obične slušalice
Lijenost se isplati sada a rad se isplati poslijeJel to to?
postoji adapter (ja kupio za nove štekere) koji se dole šteka i na kraju ima adapter bananice za sluške. moj je košto 30 kuna kod "iriš puba" oliti "dm-a" u maksimirskoj-zgb. al kolko ti muzike možeš stavit na sedamstotku, ili misliš za radio? to ti ne radi kao hendsfri.![]()
znas li tacno kako se zove taj adapter, hocu samo za slusanje muzike, ove me svrbe slusalice
ne znam stari, da nisam ljakse ko što jesam stavio bi ti sliku. dugačak je 10ak cm , s jedne strane šteker u mob , a s druge ženski banana 3,5 mm. na njemu piše "SE K750". ima ih za razne tipove moba .![]()
Kupi druge slušalice od Sony Ericssona...
Nisam te baš shvatio, adapter košta samo 30kn pa gdje to ima za kupit(u dm-u?)Izvorno postao tj1
There are no shortcuts in evolution.
evo link za adapter i ostalo http://www.crazy-shop.com/artikl/Kon...ma-za-mobitele , možda bi se i i dm-u našlo nekaj
Zadnji uredio AutoXpert : 08-10-2006 u 09:26
Ali koliko vidim to je za NOKIJE a ne za SE... tako da sumnjam da bi taj konverter pasao...Izvorno postao tj1
Ali postoji vjerojatno i za SE modela...
...HTC Desire->Sensation->One (M7)->Note 3->LG G2-> S6 SM-G920F
Koji ti je?? Ja mogu na w800i stavit bilo koje..A tako i na vecinu novih modela...Izvorno postao Babaa
When we are good,they never remember...
When we are bad,they never forget...
je li mogu ove (bluetooth su) HBH-DS970
http://img221.imageshack.us/my.php?image=imagesug7.jpg
Naravno da možeš, malo su skuplje od tvog moba,![]()
dobro, mogu li mi one sa walkman telefona (s kojeg modela)
Bookmarks