Ne instaliraj SP nakon instalacije Windowsa jer ćeš još više sve zbrljat nego ponovno instaliraj Windowse s već integriranim SP2. Ako baš moraš stavit na te Windowse, onda stavi samo SP2, ne treba ti i SP1 jer sve što ima u SP1, ima i u SP2.
Ne instaliraj SP nakon instalacije Windowsa jer ćeš još više sve zbrljat nego ponovno instaliraj Windowse s već integriranim SP2. Ako baš moraš stavit na te Windowse, onda stavi samo SP2, ne treba ti i SP1 jer sve što ima u SP1, ima i u SP2.
Bookmarks