Prvo instaliraj SP1 a onda SP2 (mozes ih nac sa gogle), ako nemas originalne windowse potrazi crack sa gogle.
Prvo instaliraj SP1 a onda SP2 (mozes ih nac sa gogle), ako nemas originalne windowse potrazi crack sa gogle.
Motorola v50->v51->v300->e398->mpx220(treba popravak) and v3i->Samsung SGH-D600->Sony Ericsson K800i->C510i->HTC Desire->One X
kako instalirati SP na neorginalne windowse:
http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=23661
Ne instaliraj SP nakon instalacije Windowsa jer ćeš još više sve zbrljat nego ponovno instaliraj Windowse s već integriranim SP2. Ako baš moraš stavit na te Windowse, onda stavi samo SP2, ne treba ti i SP1 jer sve što ima u SP1, ima i u SP2.
Bookmarks