300 cuna max nece ti to niko kupit
300 cuna max nece ti to niko kupit
...odličan model, no zbog nepoznavanja mnogih kakav je to model cijena mu je niska![]()
da umjesto panasonic nalijepis nokia svi bi potrcali da ga kupe, tako je to...
Mobitel je OK, ali ipak radi se o uređaju starom 2 godine, a znamo da takvi mobiteli imaju flat kabel, tako da bi ekran brzo mogao kihnuti...mislim daje cijena od 250-300kn čisto OK za takav uređaj...
@dino123456789 > ajde više ne baljezgaj gluposti na ovom forumu nego napiši nekaj pamtnog!
Bom Chicka WahWah
Bookmarks