Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 46 od 46

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    t630
    Operater
    HTmobajl
    Godina
    22
    Postova
    794
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    al bar nisi prodo zaključan t39.
    bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson k750i
    Operater
    vip
    Postova
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Fanj
    Mislim da bas i ne. S obzirom na nove tehnologije. Ali stariji modeli su fakat bili OK. Malo me prala nostalgija za mojim Ericssonom T39. Imao je neke funkcije koje T610 nema...
    (ali nije imao masu toga sto T610 ima)

    I meni nedostaje t39-ica (posebno trajanje baterije).

  3. #3
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    T610
    Operater
    HTmobile
    Godina
    22
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: watson
    I meni nedostaje t39-ica (posebno trajanje baterije).
    A znas i sam kako je bilo. Dobra stara vremena ha, ha, ha... Salim se! Baterija je fakat bila OK i kad sam u literaturi procito da ce na T 610 trajati priblizni 300 h sto je vise cak i od T39, imao sam smjesak na licu ko Cigan kad dobije fetu bijelog kruha , ali brzo sam se uvjerio da je to nemoguce s obzirom na ekran u boji, kameru...
    ´Ko prije umre, duze je mrtav!

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    T610
    Operater
    HTmobile
    Godina
    22
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: gIK
    al bar nisi prodo zaključan t39.
    O cemu ti? Moj mobitel je MOJE privatno vlasnistvo koje je nedjeljivo odnosno nedostupno javnosti i stoga nitko nema pravo citati ono sto je moj UM naumio. Mislim da sam bio krajnje korektan kad sam dao oglas da prodajem T39 za svega 100 eura. To sto se ljudi nisu informirali s kim idu dilat robu - njihov problem.
    Is that clear!?
    ´Ko prije umre, duze je mrtav!

  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson k750i
    Operater
    vip
    Postova
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Fanj
    A znas i sam kako je bilo. Dobra stara vremena ha, ha, ha... Salim se! Baterija je fakat bila OK i kad sam u literaturi procito da ce na T 610 trajati priblizni 300 h sto je vise cak i od T39, imao sam smjesak na licu ko Cigan kad dobije fetu bijelog kruha , ali brzo sam se uvjerio da je to nemoguce s obzirom na ekran u boji, kameru...


    Upravo tako!

  6. #6
    Hardcore forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    t630
    Operater
    HTmobajl
    Godina
    22
    Postova
    794
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam pitanjce.frend je kupio t610 i dao sam mu adresu s koje da skine temu za mob,ali mu izbaci da postavka nije podržana(ili tako nešto).link je na temu sa .thm extenizijom.osim toga,u sms može napisat samo nekih 50-ak znakova.nisam mu još pogledao postavke,ali ako neko zna u čemu je problem..neka javi.tenx
    bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    VINKOVCI
    Mobitel
    N6600
    Operater
    HT
    Godina
    22
    Postova
    357
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    di je tvoj prijatelj kupio t610? Neka se vrati tamo gdje su mu to uvalili i neka trazi novi mob ili popravak tog...
    chevapi for men

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    t630
    Operater
    HTmobajl
    Godina
    22
    Postova
    794
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kupio ga je u ht centru u klc.dao sam mu adresu svoje teme na piranaforumu i nemre ju skinut.
    @um:jel on mora bit registriran korisnik da bi mogo skidat ili kaj?kak se skidaju teme prek moba,jer očito ja neznam?
    bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.

  9. #9
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    T610
    Operater
    HTmobile
    Godina
    22
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: gIK
    imam pitanjce.frend je kupio t610 i dao sam mu adresu s koje da skine temu za mob,ali mu izbaci da postavka nije podržana(ili tako nešto).link je na temu sa .thm extenizijom.osim toga,u sms može napisat samo nekih 50-ak znakova.nisam mu još pogledao postavke,ali ako neko zna u čemu je problem..neka javi.tenx
    Pa kaj bi ti htio? T 610 je mob ˝po mjeri covjeka˝ sto znaci da je 50 znakova i vise nego dovoljno za tvog (toplog) frenda. Taman toliko da napise koliko mu mozak dopusti.
    Vjerojatno je on dobio novu postavku koja se zove : gIK
    ´Ko prije umre, duze je mrtav!

  10. #10
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson k750i
    Operater
    vip
    Postova
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fanj, a da ipak das covjeku konkretan odgovor bez pres... buduci da i moja rodica ima slican problem kao i GiKov prijatelj?
    trenutno nemam inspiracije...

  11. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    t630
    Operater
    HTmobajl
    Godina
    22
    Postova
    794
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ma nemre on dat konkretan odgovor kad jedino kaj zna napravit na svom mobu je poslat poruku(i to jedva).
    btw:kaj nije fanj jednom postao temu: "kako ugasit t610?!" ?
    bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.

  12. #12
    Gazda na Forumu! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Legend, Sony Ericsson
    Operater
    Vipnet
    Godina
    46
    Postova
    3.705
    Bodovi
    68.568
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bez vrijeđanja da ne bi bilo...
    I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
    "...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze

  13. #13
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson k750i
    Operater
    vip
    Postova
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Fanj
    U pravu si! Ali i ovako apsurdne naravi i dalje sam ubojitiji od tebe.


    Istina! Svojim postovima ubijas raspolozenje,ali i to mora netko...

  14. #14
    Pravi forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pančevo
    Mobitel
    K750i,T630
    Operater
    MTS 064, YU MOBTEL
    Godina
    56
    Postova
    97
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: gIK
    imam pitanjce.frend je kupio t610 i dao sam mu adresu s koje da skine temu za mob,ali mu izbaci da postavka nije podržana(ili tako nešto).link je na temu sa .thm extenizijom.osim toga,u sms može napisat samo nekih 50-ak znakova.nisam mu još pogledao postavke,ali ako neko zna u čemu je problem..neka javi.tenx

    Verovatno je problem u tome što unosi slova sa kvačicama (š,ž,č,ć...). Ako je to u pitanju, onda je max. dužina SMS'a 80 karaktera. Neka unos prebaci na English ili abc i pokuša ponovo. Ako mu treba stalno unos slova sa kvačicama, recimo, zbog imenika, kalendara, MMS i sl., onda neka pokuša da u SMS ide samo do prva 3 ili 4 karaktera kako bi izbegao slova karakteristična za slovenske jezike. Ovo dobro funkcioniše na T68i na kom stalno držim uključen češki kao jezik unosa, ali u dužim SMS porukama izbegavam da kucam naša slova.

  15. #15
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    T610
    Operater
    HTmobile
    Godina
    22
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam konstantno ukljucen unos Hrvatskih slova i mogu bez beda upisat 160 znakova. Mora da je kod gIK-ovog frenda grjeska u software-u. Mislim, barem.
    ´Ko prije umre, duze je mrtav!

  16. #16
    Gazda na Forumu! Postignuća:
    SocialVeteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC Legend, Sony Ericsson
    Operater
    Vipnet
    Godina
    46
    Postova
    3.705
    Bodovi
    68.568
    Nivo
    63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Bodovi: 68.568, Nivo: 63
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja na kojem god sam SE-u pisao s hrv slovima sam mogao napisati puno manje nego je normalan SMS (ne znam točno koliko znakova je stalo).
    I'm not really a gynecologist, but I'll take a look.
    "...Moroni kojima je najveći intelektualni domet turbo folk poezija i koji imaju sve B-sides, raritets, remixes i unrealesed tracks od Ceca, Goca i Droca u svojim Grand Cheerokijima, Porscheima, Masseratijima i ostalim indikatorima malog kurca. Da ih pitaš tko je Lennon, ne bi znali odgovorit ni uz Jocker 'zovi cijelo društvo'..." Metastaze

  17. #17
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    T610
    Operater
    HTmobile
    Godina
    22
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A neznam u cemu je problem. Moj je jos namijenjen za zapadno-europsko trziste.
    ´Ko prije umre, duze je mrtav!

  18. #18
    Pravi forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Jan 2003
    Lokacija
    Pančevo
    Mobitel
    K750i,T630
    Operater
    MTS 064, YU MOBTEL
    Godina
    56
    Postova
    97
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Poslao: Fanj
    Ja imam konstantno ukljucen unos Hrvatskih slova i mogu bez beda upisat 160 znakova. Mora da je kod gIK-ovog frenda grjeska u software-u. Mislim, barem.
    Nije poroblem što je uključen Hrvatski unos, već je problemako nastaviš posle abc da kucaš dok ne stigneš do ć,č itd.. Problem je ako u SMS uneseš slovo kojeg nema u engleskom pismu . Tada se smanji broj maksimalnih karaktera. Mislim da je ovo vezano za format SMS-a, jer se slova van engl. kodiraju drugacije. Probajte poslati SMS na neki stariji telefon koji ne može dekodirati takvu poruku pa će te videti. Konkretno znam da je prijatelj imao problema sa Philips Ozeo-m kada primi poruku u kojoj bude ovakvih karaktera. Zbog toga mislim da nije problem u T610.

  19. #19
    Hardcore forumaš Postignuća:
    3 months registered

    Datum registracije
    Nov 2002
    Lokacija
    Karlovac
    Mobitel
    t630
    Operater
    HTmobajl
    Godina
    22
    Postova
    794
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    vidiš vidiš...hvala ti na odgovoru.to bi moglo bit rješenje.
    bolje bit mrtav pijan nego pijan mrtav.

  20. #20
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Dec 2003
    Lokacija
    Pula
    Mobitel
    T610
    Operater
    HTmobile
    Godina
    22
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Moglo bi to bit to.
    ´Ko prije umre, duze je mrtav!

  21. #21
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jan 2004
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    Sony Ericsson k750i
    Operater
    vip
    Postova
    119
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @gIK- je li to rjesenje-da znam javit rodici?
    trenutno nemam inspiracije...


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. Super ponuda VIPme KOMPLETA!
    By Šile in forum A1
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 20-11-2004, 03:07
  2. T610 teme
    By -Um- in forum Općenito
    Odgovora: 85
    Posljednji post: 08-03-2004, 14:19
  3. Problem T610
    By Oryon in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 02-01-2004, 00:34
  4. Problemi sa T610?!?!?
    By vrag in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 21-11-2003, 12:24
  5. T610
    By Savec in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 08-08-2003, 14:49

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove