Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Lipik,Croatia
    Mobitel
    MPx200,c115,N3650
    Operater
    T-mobile,Tele 2
    Godina
    34
    Postova
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Probao sam,i ne vrijedi,cak sam vise puta i duze ostavio ali nista

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    Palm Pre
    Operater
    VIP & Tele2
    Postova
    1.677
    Bodovi
    13.450
    Nivo
    27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Bodovi: 13.450, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Ukupna aktivnost: 0,4%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jesi probao nazvati foxa muldera ili Scully?
    Stvarno je nevjerojatno što se sve ne dogodi, a bez razloga.
    Stavi punit i sat vremena, ako se i onda ništa ne pojavi na ekranu, onda šta ja znam napravi reset moba, ako ni to ne pomaže flashaj ga ponovo

  3. #3
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Lipik,Croatia
    Mobitel
    MPx200,c115,N3650
    Operater
    T-mobile,Tele 2
    Godina
    34
    Postova
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Stvar je u tome sto se mob ne moze flashat zato sto se nece spojit s kompom,tako da nosim mob u servis da mi vide sta se moze sad u ponedjeljak a ako ne bude nista onda stvarno ne znam.Hard reset isto nece.

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Jan 2005
    Lokacija
    Lipik,Croatia
    Mobitel
    MPx200,c115,N3650
    Operater
    T-mobile,Tele 2
    Godina
    34
    Postova
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Novost,uspio napraviti reflash,nakon milijuntog pokusaja vadjenja baterije i spajanja sa kompom,reflashao sam ga i radi.

    Moze lock

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K610 feat. 64Mb M2
    Operater
    VeryImportantPerson
    Godina
    36
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Imam isti problem..Mpx200 se neće upaliti nikak.
    Aj plz reci kaj sve treba da flasham mob.
    Kabel usb imam.
    ja ga već mislio rastaviti..Plz pomoć da danas to sredim.


    edit.
    Evo nashao sam ovo
    Using the motorola mobile upgrade wizard, do the following:

    1. remove SD and SIM and connect device
    2. flash with part1.img
    3. disconnect and remove battery
    4. replace battery
    5. master reset
    6. device ID should be displayed along with an error message
    7. remove battery
    8. replace battery
    9. put in SD card (you need at least 32MB) and reconnect
    10. flash with part2.img
    11. flash with part3.img
    12. disconnect device and remove battery
    13. replace battery
    14. master reset, but options are different now (choose clean reg hive and format storage)
    15. wait until complete
    16. enjoy


    Di da skinem novi wm?
    Pad sistema...Zamisli da više ničeg nema,nema problema,lošeg društva,loših žena i sistema...
    Tremovci rulaju! ima ko Tajnu crne kutije?

  6. #6
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jun 2005
    Lokacija
    Nis, Srbija
    Mobitel
    SE W950i
    Operater
    mt:s
    Godina
    41
    Postova
    75
    Bodovi
    5.350
    Nivo
    17
    Bodovi: 5.350, Nivo: 17
    Bodovi: 5.350, Nivo: 17
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Prikljucite motorolu na usb kabal,izvadite bateriju i sada ovo je malo teze izvesti.Drzite levo,dugme za paljenje i ubacujete bateriju istovremeno.Motorola upgrade wizard ce ga prepoznati a tu je ujedno i kraj problema.Provereno radi.Sto puta sam ga ubacivao na kabal i ova kombinacija mi je slucajno pala na pamet i kad ono radi.
    Ovo sam nasao na Mobilnom Svet-u jednom prilikom.
    Pokusajte, mozda i vama radi, ja iskreno nisam imao slicnih problema, tako da ovo nisam isprobavao, pa licno ne garantujem uspeh, ali ovaj lik garantuje.

  7. #7
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    K610 feat. 64Mb M2
    Operater
    VeryImportantPerson
    Godina
    36
    Postova
    166
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne radi mi to..
    A di ima za skinuti motorola upgrade wizard?
    Pad sistema...Zamisli da više ničeg nema,nema problema,lošeg društva,loših žena i sistema...
    Tremovci rulaju! ima ko Tajnu crne kutije?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. V550 za MPx200, jel se isplati?
    By jgliser in forum Windows Mobile
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 26-08-2005, 20:27
  2. Odgovora: 2
    Posljednji post: 15-05-2005, 20:17
  3. Odgovora: 3
    Posljednji post: 25-04-2005, 14:48
  4. MPx200 Wi-Fi!
    By jay in forum Windows Mobile
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-04-2005, 10:40

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove