Izvorno postao Hennessy Gogs jel imas ti mozda kakav backup? Ae molim te ... imam backup flasha i svega, ali nemam backupiran flex... to ćeš morat sam vraćat sve nazad unutra.... ako hoćeš....
Izvorno postao GoGs imam backup flasha i svega, ali nemam backupiran flex... to ćeš morat sam vraćat sve nazad unutra.... ako hoćeš.... E pa može, super! Jel mi možeš to kako poslati? A di mogu naći taj Flex koji mi još treba? Hvala!
Pravila foruma
Bookmarks