Probaj neki drugi monster pack, pa ako ne ide, uzmi torx u ruke i vidi jel ti se flat možda otkopčao. ako nije, onda servis
Ne, ne krivo si me shvatio/pročitao. Mislio sam staviti orginal zato da je mogu dati u servis, a ne s namjerom da mi kamera proradi. Garanciju još imam!
Kapiši?
Bookmarks