Izvorno postao Hennessy Ok, hvala, učiniti ću tako. Eto danas ću se pozabaviti time pa postam rezultate. Evo stavio sam drugi monster, ali ništa. ...što sada? Izgleda da nitko nema backup L7-mice iz vipa ;( ako nema, probaj se praviti blesav i odnijeti pod garanciju. Ako ne ide, onda nekome u servis
Pravila foruma
Bookmarks