Nazalost nemam back up, ali zamolio sam ljudove pa mi ga mozda netko uploda. Kada sam ju ja kupio/fleshao, L7-mica se još nije mogla backupirati...
Gogs jerl imas mozda ti backup, i da li se uopče backup s npr. tvoje L7 može staviti na moju?
Pozz![]()
Nazalost nemam back up, ali zamolio sam ljudove pa mi ga mozda netko uploda. Kada sam ju ja kupio/fleshao, L7-mica se još nije mogla backupirati...
Gogs jerl imas mozda ti backup, i da li se uopče backup s npr. tvoje L7 može staviti na moju?
Pozz![]()
dobro, dok ne dobiješ backup, stavi gore drugi monster, da vidimo ima li kakvih promjena. backup ti treba samo zbog garancijeIzvorno postao Hennessy
Ok, hvala, učiniti ću tako. Eto danas ću se pozabaviti time pa postam rezultate.Izvorno postao Inovator
Evo stavio sam drugi monster, ali ništa.
...što sada?
Izgleda da nitko nema backup L7-mice iz vipa ;(
Zadnji uredio Inovator : 24-09-2006 u 23:01
ako nema, probaj se praviti blesav i odnijeti pod garanciju. Ako ne ide, onda nekome u servisIzvorno postao Hennessy
Evo prošlo je skoro 5 mjeseci, otkako sam pokrenuo ovaj threat, to još uvijek nisam riješio problem, nažalost.
...Dapače, kamera sada više uopće neradi, kada ju pokušam pokrenuti kaže "Busy, try again later"...
Znači mora na servis ali problem je što nemam originalni vodafonov software, nego YuetMod. evo možda se u ovih par mjeseci nešto promjenilo... Dakle, zanima me ako netko ima original Vipov monster za motorolu L7 da ga uploda negdje ili pošalje na mail.
Thx![]()
Bookmarks