Izvorno postao Hennessy Gogs jel imas ti mozda kakav backup? Ae molim te ... imam backup flasha i svega, ali nemam backupiran flex... to ćeš morat sam vraćat sve nazad unutra.... ako hoćeš....
Pravila foruma
Bookmarks