= Citat = Izvorno postao Hennessy Pregledaj post
Gogs jel imas ti mozda kakav backup?
Ae molim te ...
imam backup flasha i svega, ali nemam backupiran flex... to ćeš morat sam vraćat sve nazad unutra.... ako hoćeš....