Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Threaded View

  1. #6
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    p990i
    Operater
    Vip
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Inovator
    dobro, dok ne dobiješ backup, stavi gore drugi monster, da vidimo ima li kakvih promjena. backup ti treba samo zbog garancije
    Ok, hvala, učiniti ću tako. Eto danas ću se pozabaviti time pa postam rezultate.

    Evo stavio sam drugi monster, ali ništa.
    ...što sada?
    Izgleda da nitko nema backup L7-mice iz vipa ;(
    Zadnji uredio Inovator : 24-09-2006 u 23:01


 

Slične teme

  1. K700i firmware
    By rile044 in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 23-09-2006, 23:56
  2. Camera, SX1
    By Lejzermaster in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 29-03-2005, 09:41
  3. Europe's First 2 Megapixel Camera Phone
    By Šile in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-12-2004, 14:57
  4. Internet Camera
    By Jamal in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-01-2003, 11:16

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove