Ok, hvala, učiniti ću tako. Eto danas ću se pozabaviti time pa postam rezultate.Izvorno postao Inovator
Evo stavio sam drugi monster, ali ništa.
...što sada?
Izgleda da nitko nema backup L7-mice iz vipa ;(
Ok, hvala, učiniti ću tako. Eto danas ću se pozabaviti time pa postam rezultate.Izvorno postao Inovator
Evo stavio sam drugi monster, ali ništa.
...što sada?
Izgleda da nitko nema backup L7-mice iz vipa ;(
Zadnji uredio Inovator : 24-09-2006 u 23:01
Bookmarks