hvala svima..
ipak, shvato sam da je to skupa igracka.. a ipak je razumnije d900 ili nesto slicno.
eto, moze se topic zatvoriti![]()
hvala svima..
ipak, shvato sam da je to skupa igracka.. a ipak je razumnije d900 ili nesto slicno.
eto, moze se topic zatvoriti![]()
Bookmarks