Izvorno postao Bloodspiller Moja nokia se uopće na klima. Čak je i prečvrsta kod otvaranja. A to da misliš da će se raspasti dok vibrira nije istina... onda je tvoja njoka iznimka
Pravila foruma
Bookmarks