Join Today
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Threaded View

  1. #3
    Forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pa to i jesam radio sa t-mobile karticom u mobitelu..

    kaj nitko nezna kako to riješiti?
    Zadnji uredio Inovator : 12-09-2006 u 21:30


 

Slične teme

  1. aktivni poklopac i mjenjanje logo operatera?
    By neznam_nick in forum Motorola
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-04-2006, 08:45
  2. Brisanje ili mijenjanje logo operatera kod SX1
    By Lejzermaster in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-09-2005, 23:25
  3. FEXplorer & logo operatera
    By guzda in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 18-06-2005, 00:20
  4. SL55-kako maknuti logo operatera!?
    By Ivica in forum Siemens X5x
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 06-01-2005, 12:23
  5. Logo operatera sx1
    By alcatraz in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 03-10-2004, 21:38

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove