Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 116

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    507
    Bodovi
    8.726
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao edi1234 Pregledaj post
    U više specifikacija sam pročitao da podržava .wmv format.Pretpostavljam da to nije istina
    Može se pokrenut i *.wmv format, ali čuje se samo zvuk.

  2. #2
    Svježe registriran Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taj Miracle je živo sranje od playera! Dao sam oko 600 kn za njega i trajao je oko 2 tjedna. Malo jači pritisak (u ruksaku) slomio je ekran i probio LCD tako da je postao neupotrebljiv! Sada sam ponosni korisnik Creative Zen V 2 GB (platio ga 700 kn). Ima izdržljivo kučište i milijun puta bolji od tog MS-a. O softwareu da se i ne priča.

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Mobitel
    Anycool T818,i900 Omnia
    Operater
    Vip&Simpa
    Postova
    323
    Bodovi
    7.736
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    Evo bas mi stigao neki katalog i vidim da je cijena ovog playera u verziji od 2GB 309 kn,znaci pojeftinilo prilicno.,
    Za popust od 10$ pri kupnji na Banggood posaljite mi svoj e-mail na PM!

  4. #4
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Znači... Može li se kupnja mp403 (2 GB) plejera nazvati isplativa kupnja?

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Mobitel
    Anycool T818,i900 Omnia
    Operater
    Vip&Simpa
    Postova
    323
    Bodovi
    7.736
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    = Citat = Izvorno postao jurica.genius Pregledaj post
    Znači... Može li se kupnja mp403 (2 GB) plejera nazvati isplativa kupnja?
    Po meni je isplativo.,Imam ga vec par dana i sve radi odlicno-.
    Za popust od 10$ pri kupnji na Banggood posaljite mi svoj e-mail na PM!

  6. #6
    Banned Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    BL
    Mobitel
    .:SGH-E250+1GB:.k320,cx70
    Operater
    M:TEL
    Postova
    830
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja sam MS playerima zadovoljan imam MSI magic MP404 i sasvim je ok.jos ja ga imam 1 godinu i radi dobro,jedino je software spor mozda ako neko nekada napravi novi fw za njega bude bolji aliiii.
    ja sam radio i dodavao neka ubrzanja ali nisam neko extra ubrzanje vidio.

  7. #7
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Motorola
    Postova
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja ovo skidanje firmware ne kužim. jel može netko pomoći. imam 403 model. hvala

  8. #8
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Slavonija
    Mobitel
    Anycool T818,i900 Omnia
    Operater
    Vip&Simpa
    Postova
    323
    Bodovi
    7.736
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Bodovi: 7.736, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nisam niti pokusavao to raditi,navodno da ne dobijes nista puno,a samo si mozes
    sprziti player.,
    Za popust od 10$ pri kupnji na Banggood posaljite mi svoj e-mail na PM!

  9. #9
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 6
    Operater
    BonBon
    Postova
    907
    Bodovi
    20.873
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ispričavam se što dižem temu iz prašine, ali trebao bi mi firmware za taj plejer ako nekome nije problem svoj extractat pa mi poslat preko radipsharea ili slično.

    hvala

  10. #10
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    na Zemlji
    Mobitel
    ima ih puno
    Operater
    vip
    Postova
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    SRANJEEE!!! Ima ga moj brat i kad sam ga uzeo u ruke prvi put...pomislio sam...uuuuggghhhh, bljaaaaakkkk,...
    Hvala bogu da sam kupio sony nwz a816, doduse skuplji ali se isplati svaka lipa.
    i m helping you becouse thats what Jesus would fu**kin do!

  11. #11
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2004
    Lokacija
    os
    Mobitel
    Xiaomi Redmi 6
    Operater
    BonBon
    Postova
    907
    Bodovi
    20.873
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Bodovi: 20.873, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    jel mi možeš firmware dump poslat?

  12. #12
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    na Zemlji
    Mobitel
    ima ih puno
    Operater
    vip
    Postova
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ispričavam se, mislim da sam bio malo pregrub, sigurno ima ljudi koji su zadovoljni s njim, to sam samo ja kako razmišljam naglas!!! Brat mi je na drugom kraju hrvatske, točnije u puli a ja u dalmaciji pa dok se ne vrati niš od firmwarea, sorry.
    i m helping you becouse thats what Jesus would fu**kin do!

  13. #13
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imam MS MP403 miracle i pokaja sam se sto sam ga uzeo...samo moze li mi neko objasniti kako i u koji format konvertujem clipove jer mi uopste nece da mi se pustaju...tnx unaprijed

  14. #14
    Svježe registriran Postignuća:
    7 days registered

    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja imam taj MP4 i samo ga slusam preko slusalica jer preko zvucnika baterija se brzo trosi,a ima i diktafon i radio

  15. #15
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Mobitel
    T-mobile Pulse
    Operater
    Vip
    Postova
    59
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    za sve kojima treba firmware evo ga na rapidu
    http://rapidshare.com/files/335849829/dump.zip

    btw ako nekoga zanima, player više ne koristim jer mi je prije par mjeseci pukla tipka za glasnoću i išao sam je zalijepiti i sad su sve tipke sa strane zalijepljene tako da ga se ne može koristiti... ali player inače još radi i koristim ga za storage


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 2 PrvaPrva 1 2

Slične teme

  1. Stogigabajtni MP3 player
    By lili in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 14-05-2007, 18:32
  2. Crystal 2 Mobile Player v2.10 UIQ
    By zerobravo in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-09-2006, 16:43
  3. mp3 player
    By daisy in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 31-08-2006, 19:27
  4. MP3 player za P910I!
    By Bimbi in forum Symbian aplikacije (software)
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-02-2006, 01:57
  5. MD player (minidisc) ili SD player? pitanje je sad...
    By flOoKi in forum Multimedia playeri (prijenosni)
    Odgovora: 171
    Posljednji post: 09-05-2003, 19:55

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove