Pošto sam ga se već bio odrekao neki dan,i pošto danas nema obitelj,bit će pokopan u općinskom grobu kao siroče.
Umro je Einstein,umro je Tesla, a i meni nesto nije dobro...
Pravila foruma
Bookmarks