= Citat = Izvorno postao darius
Prvi put ti jnije repstudio odradio do kraja. To i men bilo. kak je mob rastavljen teško držat one dvije tipke na kraju.
Šta si ti lemio???
ma masu da nebi bilo slucajno da nema kontakt

mob je sad fino otkljucan tako da sam odma ubacio tele2 karticu shpica!
u drugi mob carnetmobile broadband i ogame ownz hehe