Kako se spajaš na mail putem GPRS-a![]()
Ja imam M55, VIP sam i mogu samo preko CSD-a, malo je sporije (nije kako vi govorite, ultra sporo, malo sporo, možda 20-30 sec. da provjeri jel ima koji MAIL i isto toliko da primi poruku veličine oko 30kb). Ako trebate još kaj u vezi sa M55, ja sam tu, u potpunosti znam sve o njemu
__mision not completed¸ status enabled__
Kako se spajaš na mail putem GPRS-a![]()
Zadnji uredio dmi : 25-05-2007 u 02:02.
Pa nikako, neće mi se spojit kad mi je uključen GPRS
__mision not completed¸ status enabled__
Bookmarks