Probaj vratit postavke u nazad.Izvorno postao casper1
Probaj vratit postavke u nazad.Izvorno postao casper1
Tko laže, taj i krade,
tko krade još je u Vladi ne u Remetincu.
Sve je dobro dok ne tuku !
Upalilo je to sa service packom, instalirao sam sp2 i sad radi. Hvala svima!![]()
A life? Cool! Where do I download one of those?
Neznam kak se nisam toga sjetio al hvala!Izvorno postao Denis
nema potpisa
Bookmarks