Join Today
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 58

Tema: Lg S5200

  1. #26
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Došao i kod mene, u Rijeci se pošiljke dosta brzo rasprodaju.
    Vrlo elegantan i vrlo dobro opremljen, za te novce i predobar.
    Definitivno nekodiran, barem ova 1.pošiljka.

    Jedino ga nisam još uspio spojiti na PC...

  2. #27
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evo, vidio ga.
    Ok je samo da je drugi ekran...ovaj me ubija sa malom rezom (128x160).
    Valjda sam se navikao na veće.

    Velim ok je, samo da promjene vražji ekran.
    Ovako ga ne bih nikada kupio, čak mi ni na MPx ici reza od 176x220 više nije nešto tako da o ovome ne pričamo.

    Ne kužim oko čega velika hajka...zbog izgleda?

    Radije bih uzeo nešto polovno a da je kak se spada.

  3. #28
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Aug 2006
    Mobitel
    Xperia Miro, Meanit Twin
    Operater
    Vip,T2
    Postova
    245
    Bodovi
    8.087
    Nivo
    21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Bodovi: 8.087, Nivo: 21
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ima još nešto dosta zanimljivo na njemu, a piše dosta sitnim slovima:"Uvoznik: tvrtka xxxxx (da ne reklamiram) Zagreb"
    Nije "Ecos".

  4. #29
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 6600,Nokia 5510
    Operater
    T-Mobile,Tomato
    Postova
    49
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao observer
    Evo, vidio ga.
    Ok je samo da je drugi ekran...ovaj me ubija sa malom rezom (128x160).
    Valjda sam se navikao na veće.

    Velim ok je, samo da promjene vražji ekran.
    Ovako ga ne bih nikada kupio, čak mi ni na MPx ici reza od 176x220 više nije nešto tako da o ovome ne pričamo.

    Ne kužim oko čega velika hajka...zbog izgleda?

    Radije bih uzeo nešto polovno a da je kak se spada.
    Najbolje da stave tv ekran na mob,pa ovaj mob je čist ok,šaka u zube samsungu i njegovim precijenjenim mobitelima.

  5. #30
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Mobitel
    SE P1i, iPhone 3G
    Postova
    1.600
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Rubber Duck
    Najbolje da stave tv ekran na mob,pa ovaj mob je čist ok,šaka u zube samsungu i njegovim precijenjenim mobitelima.
    Ma daj, telefon je samo fizički simpatičan i tek je izašao pa se svi furaju.

    Po funkcijama je u velikom zaostaku za ostalima.
    Dobro tu ga izvlači cijena, ali razmislite...kada ga kupite za kojih dva-tri mjeseca će mu cijena poprilično pasti, a konkurencija porasti.

    Ne znam tko će ga kasnije kupiti.

    Za sada ima dvije prednosti: cijenu i izgled.

    A jednu od njih će uskoro izgubiti.

  6. #31
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    x200
    Operater
    tele2,vip
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    je ima mobitel mogucnost kreiranja foldera da se tamo mogu sortirati slike,melodije i sl

  7. #32
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    D900,K800i
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Nema tu opciju.

  8. #33
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    x200
    Operater
    tele2,vip
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    neznam to se cini kao minus ako nema brzo listanje
    neznam dali da ga uzmem.mislio sam dati nekih 1000 kuna pa mi je ovo padalo kao pijanom šamar!
    a je barem brzo listanje?

  9. #34
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    D900,K800i
    Operater
    Tele2, T-mobile
    Postova
    122
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A gle za 1000 kn mob je predobar, dobis i 2 baterije i garanciju, neznam ja sam imao priliku prckati po njemu, i slajd mu je dobar... neznam za tu lovu trenutno best buy u ducanu naravno

  10. #35
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    x200
    Operater
    tele2,vip
    Postova
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imas ti pravo best buy kad se sve sabere.uzet cu ga ja vjerojatno u 10 mj
    sto manji to bolji,naravno mobitel :D

  11. #36
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    samsung normalno
    Operater
    teletina
    Postova
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eto moja mala recenzija , ak kom pomogne:

    eto i par dojmova za
    s5200.
    moram napomenut da sam mob imao manje od 24 sata jerbo je smece kakvog
    nema.

    dakle , uzeo ga u tele paketu...
    pakiranje je ok , dve baterije , mob , punjac , vezica , upustva ..
    pozitivna strana je kaj nije kodiran ,bar ovaj nije bio..

    to je jedino pozitivno tako reci...

    dizajn je ok iako je to subjektivan dojam.... tipke su lose ,
    male.....
    displej je katastrofa....
    kao da ima 4096 boja , a ne 256k ....
    softvare je cesme i spor...
    npr , udete u imenik i stisnete slovo "S" i onda mob ucitava sve pod
    slovom S , pa utipkate jos i "I" pa imate "SI" i onda on opet ucitava
    sve s "SI".
    nije to nes dugo , al iznimno iritantno i nema tog na drugim
    mobitelima
    BT je uzasno spor....
    kad sam vec kod bt-a , bez vecih problema spojio s kompom.
    i sad nasao mi je direktorije : music ,video , file storage , images
    .. tak nes.

    pokusao sam stavit slike pod images i nece....
    onda sam stavio u file storage i oce.
    stavio sam i mp3 i 3gp u file storage.
    e sad tu je softver glup , jednostavno kliknete na mp3 i nemate opce
    opciju play il tak nes..... isto i za video..
    "rjesenje" je to da mp3 mora ici u direktorij music a 3gp u video....
    mutavo.
    slike koje su u nekoj vecoj rezoluciji nemre se stavit za wallpaper..
    ja sam uspio sam one koje su bile taman velicine za mob..
    mutavo.
    jos nes , prijevod na hrvatski je katastrofalan , nakon dugo vremena
    sam stavio meni nekog moba na engleski.

    kamera je apsolutno smece , kao da slikam s 640x480 ...
    eto dvije slike slikane s tim govnom , najjaca kvaliteta :


    http://img456.imageshack.us/img456/6690/s5200gk0.jpg
    http://img451.imageshack.us/img451/6871/s52001ck7.jpg

    Evo slike s d500 za usporedbu :
    http://img393.imageshack.us/img393/7...oto0188rj8.jpg
    http://img393.imageshack.us/img393/6...oto0176ky1.jpg

    benq-siemens c81
    http://img382.imageshack.us/img382/6270/img000zl0.jpg
    http://img96.imageshack.us/img96/9639/img004ch7.jpg

    baterija je prica za sebe....
    napunjena totalno , nakon 2-3 sata koristenja , cca 3 min poziva , 5
    smsova i vec se smanjila za dvije crtice.....
    po netu je masa ljudi popljuvala bateriju i nisam nes posebno ocekivao
    , al da ce bit tako katastrofa nisam znao.

    sve u svemu , mob ne vrijedi ni te pare.... za 900 kn rade kupiti
    d500 u dobrom stanju i to je sigurno duplo bolji mob...
    ja sam zamjenio ovaj s5200 za c81 benq-siemens i c81 je puno puno
    bolji.....

  12. #37
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    samsung normalno
    Operater
    teletina
    Postova
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Karatas
    Evo da se pohvalim,kupio sam ga........pa ako Vas što zanima....!
    Pa ovo nesmije propustiti onaj tko želi kupiti mobitel........osim ako ne voli klizne....
    Znači ovako,995 kn - dobio sam 125 kn na računu (samo mi je čudno zašto u tele 2 papirima piše 145 kn na računu ) ???................., još jednu rezervnu bateriju, usb kabel, (punjač), cd , neki kao "privjesak".......mobitel mi je odličan što su i potvrdili prijatelji....
    Kamera odlična, kapacitet također, oprema, funkcije, izgled.....još jednom napominjem da samsungovi modeli slični lg-u koštaju preko 2 milje kn,.....a ovaj je 1000,zaokruženo.....samo što oni imaju malo nešto više....kao da je sad to nešto bitno,......
    - hm, samo da nemaju neku "grešku" kao prije 3310 !?
    I dakako da ne zaboravim može na sve kartice........!
    Pozdrav
    Koje si samsunge prije koristio ?

  13. #38
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    dubrava
    Mobitel
    Note 3, c905
    Operater
    Vip, bonbon
    Postova
    850
    Bodovi
    14.018
    Nivo
    28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Bodovi: 14.018, Nivo: 28
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Ukupna aktivnost: 41,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Fran Mirtl
    eto moja mala recenzija , ak kom pomogne:

    eto i par dojmova za
    s5200.
    moram napomenut da sam mob imao manje od 24 sata jerbo je smece kakvog
    nema.

    dakle , uzeo ga u tele paketu...
    pakiranje je ok , dve baterije , mob , punjac , vezica , upustva ..
    pozitivna strana je kaj nije kodiran ,bar ovaj nije bio..

    to je jedino pozitivno tako reci...

    dizajn je ok iako je to subjektivan dojam.... tipke su lose ,
    male.....
    displej je katastrofa....
    kao da ima 4096 boja , a ne 256k ....
    softvare je cesme i spor...
    npr , udete u imenik i stisnete slovo "S" i onda mob ucitava sve pod
    slovom S , pa utipkate jos i "I" pa imate "SI" i onda on opet ucitava
    sve s "SI".
    nije to nes dugo , al iznimno iritantno i nema tog na drugim
    mobitelima
    BT je uzasno spor....
    kad sam vec kod bt-a , bez vecih problema spojio s kompom.
    i sad nasao mi je direktorije : music ,video , file storage , images
    .. tak nes.

    pokusao sam stavit slike pod images i nece....
    onda sam stavio u file storage i oce.
    stavio sam i mp3 i 3gp u file storage.
    e sad tu je softver glup , jednostavno kliknete na mp3 i nemate opce
    opciju play il tak nes..... isto i za video..
    "rjesenje" je to da mp3 mora ici u direktorij music a 3gp u video....
    mutavo.
    slike koje su u nekoj vecoj rezoluciji nemre se stavit za wallpaper..
    ja sam uspio sam one koje su bile taman velicine za mob..
    mutavo.
    jos nes , prijevod na hrvatski je katastrofalan , nakon dugo vremena
    sam stavio meni nekog moba na engleski.

    kamera je apsolutno smece , kao da slikam s 640x480 ...
    eto dvije slike slikane s tim govnom , najjaca kvaliteta :


    http://img456.imageshack.us/img456/6690/s5200gk0.jpg
    http://img451.imageshack.us/img451/6871/s52001ck7.jpg

    Evo slike s d500 za usporedbu :
    http://img393.imageshack.us/img393/7...oto0188rj8.jpg
    http://img393.imageshack.us/img393/6...oto0176ky1.jpg

    benq-siemens c81
    http://img382.imageshack.us/img382/6270/img000zl0.jpg
    http://img96.imageshack.us/img96/9639/img004ch7.jpg

    baterija je prica za sebe....
    napunjena totalno , nakon 2-3 sata koristenja , cca 3 min poziva , 5
    smsova i vec se smanjila za dvije crtice.....
    po netu je masa ljudi popljuvala bateriju i nisam nes posebno ocekivao
    , al da ce bit tako katastrofa nisam znao.

    sve u svemu , mob ne vrijedi ni te pare.... za 900 kn rade kupiti
    d500 u dobrom stanju i to je sigurno duplo bolji mob...
    ja sam zamjenio ovaj s5200 za c81 benq-siemens i c81 je puno puno
    bolji.....
    dobar post..iskljucivo me se dojmile slike...koja razlika...c81 slike izgledaju bomba dobro... jer na ekranu valjda zbog lose rezolucije slike su mi skroz banana..gledo kod frenda,al na kompu ak je to to onda lijepo....sad ako ne uzmem d750,uzimam c81,il mozda k510,****** sad
    bio nekad oglas...

  14. #39
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG-Zapad
    Mobitel
    iPhone 8gb
    Operater
    Telje2
    Godina
    41
    Postova
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neznam kak su tebi ispale tak katastrofalne slike, evo 2 primjera mojih:



    Gledane na ekranu moba vide se jako dobro jedino sta je spor pri gledanju slika, ali ta rezolucija makar zvuci slabo je neusporediva s ekranom na l6 ili starim nokiama.

  15. #40
    Svježe registriran
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    ....

    = Citat = Izvorno postao BM0021
    Neznam kak su tebi ispale tak katastrofalne slike, evo 2 primjera mojih:



    Gledane na ekranu moba vide se jako dobro jedino sta je spor pri gledanju slika, ali ta rezolucija makar zvuci slabo je neusporediva s ekranom na l6 ili starim nokiama.

    Lijepo si ti sve sročio o s 5200 kako ne valja............
    Ja ga imam već mjesec dana i PREZADOVOLJAN sam,............koji ću ku.... kupovat nesto polovno, neznam kako ga je vlasnik prije održavao i kad će riknut,....ovaj bar ima garanciju....pa ak ti imas velik džep pa ti se isplati kupit isti mob. za 1500 kn (mislim na d500) svaka ti čast.
    Meni je baterija o.k, kamera isto....ti ako hoćeš neznam kakvu sliku i video uzmi si kameru od 5000 kn pa slikaj i snimaj....

    Za 995 kn zapamtite da nema boljeg mobitela i ljepšeg,.....oko 50-ak ljudi koji su ga vidjeli i prčakli po njemu svi su imali pozitivnu reakciju....svima se i sviđa i sve ostalo....

    A ustvari svako ima svoj ukus....meni je o.k!

  16. #41
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imao sam ga 3 dana i mobitel je zaista los , Lg stvarno je los u mobtelima . za 1000kn u paketu je dobra kupnja za ekipu koja pati na izgled ali za one koji ipak oce kvalitetu i funkcionalnost ima itekako boljih mobitela

  17. #42
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran50000 Experience Points

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 6S Plus
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    43
    Postova
    3.003
    Bodovi
    51.213
    Nivo
    55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Bodovi: 51.213, Nivo: 55
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dobro, možda mobitel nije najbolji, ali za tu cijenu smatram da se radi o best buy mobitelu...
    Bom Chicka WahWah

  18. #43
    Banned
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    e da se i ja ukljucim, smatram ako imate soma kuna, da pogledate malo u oglasniku, mozete kupit puno bolji mob koji je jos pod garancijom, a i da nema garanciju, mobiteli se bas ne kvare puno, glavno da je noviji. inace tak sam ja kupio siemens c72v za 500 kn pa sam mislio ok, a sad ga za pola godine ne mogu prodat ni za 200 kn...
    tak da je najbolje ipak nesto jace a polovno...

  19. #44
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.126
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja znam da ga vise nikad ne bi uzeo , za 700-800kn ima rabljenih d500 i prije bi to , a totalno mrzim samsung i izbjegavam ga , ali od ovog je itekako bolji .
    Zadnji uredio .El Nino. : 14-09-2006 u 14:26

  20. #45
    Forumaš
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    zagreb
    Mobitel
    :-)
    Operater
    vip,tele2
    Postova
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    nije mi jasna razlika u kvaliteti slika sa istim mobom???

  21. #46
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG-Zapad
    Mobitel
    iPhone 8gb
    Operater
    Telje2
    Godina
    41
    Postova
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neznam, bas i ja gledam, kad se rastegne na punu rezoluciju onda izgledaju onak lose ali gledano na 1024*768 (fullscreen na 14"lcd) slike su super a i izradene kod fotografa u 9*13cm izgledaju isto kao s k600i tj. jako dobro!!

  22. #47
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    samsung normalno
    Operater
    teletina
    Postova
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Rekao bi da su od bm0021 slike bolje jerbo su iz puno vece blizine slikane...
    No enivej , moje misljenje je da je puno bolje kupit rabljeni d500 za te novce i to je sigurno puno puno bolji mob.
    Btw vidim da masa ekipe se rjesava lg chocolade ...

    ps . vidim da ste se samo kamere dotakli , a mob ima i katastrofa softver i abnormalno los displej...

  23. #48
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG-Zapad
    Mobitel
    iPhone 8gb
    Operater
    Telje2
    Godina
    41
    Postova
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Je, d500 je bolji, istina. Ali rabljeni d500 u dobrom stanju je 1000kn a ovaj je novi s garancijom 900 tako da bas nisu isti rang cijene. Ekran nije neko savrsenstvo ali katastrofalno los definitivno nije, 5 klasa je iznad npr ekrana L6 koji ima istu rezoluciju, po mojem misljenju je i puno bolji od bs c81.

    Meni je mob cisto ok, a kg800 mi je odlican i sigurno ga se necu rjesavat. Neznam, ocito ja imam drukciji ukus od vecine, lg su mi dobri a motorola e1000 koju svi vole je bila najvece razocaranje od mobitela, nisam ju imao niti 3 dana (pri tome sam ju punio jedno 4-5 puta)

  24. #49
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Oct 2005
    Lokacija
    zgb
    Mobitel
    samsung normalno
    Operater
    teletina
    Postova
    129
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    d500 rabljeni u super stanju je soma kn , a ide i za 900 ,........
    a bolji je od lg-a duplo

  25. #50
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    okolica zagreba
    Mobitel
    HTC Hero i SE w595
    Operater
    Ti-Mobajl i vip
    Godina
    39
    Postova
    151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    zna netko gdje jos ima za kupiti taj mob? Danas sam propjesacio cijeli zagreb i nigdje nema!
    nema potpisa


 
+ Odgovori na temu
Stranica 2 od 3 PrvaPrva 1 2 3 PosljednjiPosljednji

Slične teme

  1. Tele2 - ponuda mobitela
    By whiteboy in forum Tele 2
    Odgovora: 2187
    Posljednji post: 31-08-2020, 15:10
  2. LG S5200 - HGspot
    By sms freak in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-08-2006, 17:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove