eto moja mala recenzija , ak kom pomogne:
eto i par dojmova za
s5200.
moram napomenut da sam mob imao manje od 24 sata jerbo je smece kakvog
nema.
dakle , uzeo ga u tele paketu...
pakiranje je ok , dve baterije , mob , punjac , vezica , upustva ..
pozitivna strana je kaj nije kodiran ,bar ovaj nije bio..
to je jedino pozitivno tako reci...
dizajn je ok iako je to subjektivan dojam.... tipke su lose ,
male.....
displej je katastrofa....
kao da ima 4096 boja , a ne 256k ....
softvare je cesme i spor...
npr , udete u imenik i stisnete slovo "S" i onda mob ucitava sve pod
slovom S , pa utipkate jos i "I" pa imate "SI" i onda on opet ucitava
sve s "SI".
nije to nes dugo , al iznimno iritantno i nema tog na drugim
mobitelima
BT je uzasno spor....
kad sam vec kod bt-a , bez vecih problema spojio s kompom.
i sad nasao mi je direktorije : music ,video , file storage , images
.. tak nes.
pokusao sam stavit slike pod images i nece....
onda sam stavio u file storage i oce.
stavio sam i mp3 i 3gp u file storage.
e sad tu je softver glup , jednostavno kliknete na mp3 i nemate opce
opciju play il tak nes..... isto i za video..
"rjesenje" je to da mp3 mora ici u direktorij music a 3gp u video....
mutavo.
slike koje su u nekoj vecoj rezoluciji nemre se stavit za wallpaper..
ja sam uspio sam one koje su bile taman velicine za mob..
mutavo.
jos nes , prijevod na hrvatski je katastrofalan , nakon dugo vremena
sam stavio meni nekog moba na engleski.
kamera je apsolutno smece , kao da slikam s 640x480 ...
eto dvije slike slikane s tim govnom , najjaca kvaliteta :
http://img456.imageshack.us/img456/6690/s5200gk0.jpg
http://img451.imageshack.us/img451/6871/s52001ck7.jpg
Evo slike s d500 za usporedbu :
http://img393.imageshack.us/img393/7...oto0188rj8.jpg
http://img393.imageshack.us/img393/6...oto0176ky1.jpg
benq-siemens c81
http://img382.imageshack.us/img382/6270/img000zl0.jpg
http://img96.imageshack.us/img96/9639/img004ch7.jpg
baterija je prica za sebe....
napunjena totalno , nakon 2-3 sata koristenja , cca 3 min poziva , 5
smsova i vec se smanjila za dvije crtice.....
po netu je masa ljudi popljuvala bateriju i nisam nes posebno ocekivao
, al da ce bit tako katastrofa nisam znao.
sve u svemu , mob ne vrijedi ni te pare.... za 900 kn rade kupiti
d500 u dobrom stanju i to je sigurno duplo bolji mob...
ja sam zamjenio ovaj s5200 za c81 benq-siemens i c81 je puno puno
bolji.....
Bookmarks